Ana sayfa » Beşiktaş Hurdacı

Beşiktaş Hurdacı

beşiktaş-hurdacı

İlke Hurda Metal Olarak beşiktaş hurdacı olarak hizmet veren firmalardan biriyiz sizde beşiktaş da hurda satmak istiyor ve hurda alan firmalar arıyor iseniz hemen bizler ile iletişime geçin

Firmamız hurda bakır, demir, kabloalüminyum, nikel, çelik vb. satın almaktadır. Bu hurda madenleri çok kısa sürede geri dönüşüme göndermekteyiz.

Unutmayın ki Beşiktaş’da hurda alan İlke Hurdacılık günün her saati hizmetinizdedir. Her mahalleye hurdacı servisi göndermekteyiz. Tek yapmanız gereken bizimle adres paylaşmak.

Yerinden hurda alımı için gönderdiğimiz hurdacı ekibimiz daima güler yüzlü ve işini layıkıyla yapan personellerden oluşmaktadır. Bu sayede size en yakın hurdacı imkânı sağlarken kaliteyi yaşatıyoruz.

Atık hiçbir maddenin doğrudan çöpe gitmesini engellemeye çalışıyoruz. Değerli birçok hurda çeşidini çöplerden ayrıştırma yöntemi ile geri dönüşme kazandırıyoruz.

Bizden hurda birikimleriniz için kolayca fiyat isteyebilirsiniz. Hurda çeşidini, karışım veya alaşım oranını, tonaj bilgilerini ve birkaç fotoğraf ile konumunuzu bize whatsapp ile gönderirseniz size en gerçekçi hurda fiyat bilgisini vereceğiz.

Kendi kamyonlarımızla adrese gelerek hurda satın alımını gerçekleştiriyoruz. Bizi sitemizdeki numaralardan arayarak da detaylı bilgi edinebilirsiniz.

İstanbul’da geri dönüşüm sektöründe verdiğimiz hurdacılık hizmeti ile birçok iş koluna ham madde temini kolaylaşmaktadır.

Yeniden kullanılabilir hurda malzemeler ekonomik kayıp olmak yerine daha kazançlı bir üretim yöntemine dönüşmektedir.

İlke Hurda Metal geri dönüşüm alanı yanında bina yıkım hizmetleri de vermektedir. Hurda karşılığı bina yıkımı da yapan firmamız güvenilir bir yıkım sağlıyor.

Ayrıca hem Avrupa yakası hem de Anadolu yakasında tüm ilçelerde fabrika sökümü, çatı yıkımı ve kırım işleri yapmaktayız. Sökümden çıkan malzemeleri satın alıyoruz.

Yıkım enkazından çıkan demir hurdasını en iyi fiyattan almaktayız. Ortada kalan molozların kaldırılması için çevre yönetmeliklerine uygun çalışmalar yapmaktayız.

Beşiktaş Hurdacı

Beşiktaşda hurda alan yerler arasında da rekabet her geçen artmaktadır.

Bu firmalara arasında şimdiye kadar yüksek hurda alımları ve dürüst ticaret prensipleri ile tanınan İlke Hurdacılık ayrı bir yere sahiptir.

ayrıca ilke hurdacılık Beşiktaş da size en yakın hurdacı firması olup özellikle her çeşit metal hurda fiyatı için en uygun teklifleri vermektedir.

İstanbul’da neredeyse her bölgede günlük hurdacılık yapabilecek araç filosuna ve personele sahip olan şirketimiz hurda fiyatları için borsa takibi yapmaktadır.

Bölgede gruplamadan hurda biriktirme ve yığma işlemi ile çok karşılaşıyoruz. Birçok kişi çalıştıran firmamız ayrıştırma ve nakliye işlemlerini ücretsiz yapmaktadır.

arnavutköy de en yakın hurdacı olmakla birlikte  demir hurda fiyatı konusunda en uygun teklifi sunuyoruz.

beşiktaş Hurdacı firması olaral hurda alımı yapan hurdacı firmamız daima güncel hurda fiyatlar ile hurda alan firmalar dan biridir

sizde beşiktaş da hurda satmak istiyorsunuz ve hurdacı firması arıyor iseniz hemen hurdacı firmamız ile iletişime geeçin firmamız bölgede size

daima en yakın hurdacı friması olmuş olup;

hurda demir,hurda krom,hurda bakır,hurda sarı,hurda alüminyum,hurda kablo ve diğer hurda çeşitlerini itinayla almaktadır

Beşiktaş Hurda Alımı

 1. ABBASAĞA MAHALLESİ HURDACI
 2. AKAT MAHALLESİ HURDACI
 3. ARNAVUTKÖY MAHALLESİ HURDACI
 4. BALMUMCU MAHALLESİ HURDACI
 5. BEBEK MAHALLESİ HURDACI
 6. CİHANNÜMA MAHALLESİ HURDACI
 7. DİKİLİTAŞ MAHALLESİ HURDACI
 8. ETİLER MAHALLESİ HURDACI
 9. GAYRETTEPE MAHALLESİ HURDACI
 10. KONAKLAR MAHALLESİ HURDACI
 11. KURUÇEŞME MAHALLESİ HURDACI
 12. KÜLTÜR MAHALLESİ HURDACI
 13. LEVAZIM MAHALLESİ HURDACI
 14. LEVENT MAHALLESİ HURDACI
 15. MECİDİYE MAHALLESİ HURDACI
 16. MURADİYE MAHALLESİ HURDACI
 17. NİSBETİYE MAHALLESİ HURDACI
 18. ORTAKÖY MAHALLESİ HURDACI
 19. SİNANPAŞA MAHALLESİ HURDACI
 20. TÜRKALİ MAHALLESİ HURDACI
 21. ULUS MAHALLESİ HURDACI
 22. VİŞNEZADE MAHALLESİ HURDACI
 23. YILDIZ MAHALLESİ HURDACI