Ataşehir Hurdacı

Ataşehir’de hurda alan şirketimiz İlke Metal günün 24 saati hurda alımı yapmaktadır. Firmamıza ait araçlarımızla dilediğiniz adrese gelebiliriz. Hurdanıza güncel fiyat vermekteyiz. Üstelik hurdanızın tutarının tamamını peşin öderiz. Ataşehir hurdacı ekiplerimiz hurda demir, bakır, alüminyum, sarı, çelik, nikel vb. için ayağınıza gelmektedir. Hurdanıza fiyat teklifi almak için telefon ediniz ya da whatsapp hattımıza mesaj gönderin. Mesajınızda adres, tonaj ve hurda fotoğrafı da olursa size net bir şekilde fiyat teklifi verebiliriz.

 

Ataşehir civarında faaliyet gösteren fabrikalardan çöp hurdası almak için her tür yeterlilik belgesine sahibiz. Üretim sahalarınıza çalışmalarınıza hiçbir engel oluşturmayacak şekilde konteyner bırakabiliriz. Bu konteynerlerde biriken çöpler ayrıştırma sahalarımıza gönderilir. İçinden çıkan hurda türü ve tonajlarına göre ücretlendirilip tutarı size ödenir. Ayrıca gerçek atık kısmı çevre yönetmeliklerine uygun bir şekilde yok edilir.

 

Geri dönüşüm sektörüne her zaman farklı bir açıdan yaklaşan firmamız kendini geliştirmeye gayret ediyor. İstanbul Ataşehir’de kentsel dönüşümden dolayı hurda karşılığı bina yıkımı yapmaktayız. Ayrıca binalardan söküm işleri yapıyoruz. Örneğin çatı, yangın merdiveni, asansör, kapı, pencere gibi malzemeleri kolayca söküyoruz. Bina içi kırım hizmeti de vermekteyiz. Kırım sonrası çıkan metal malzemeleri hurda olarak satın alıyoruz. Üstelik çıkan molozları temizliyoruz.

Ataşehir'de Hurda Alan Hurdacı

Ataşehir’de Hurda Alan Hurdacı

İlçe genelinde deponuzda veya iş yerinizde bulunan her nevi hurdayı satmak için bizi arayınız. Size en kısa sürede hurdacı servisi göndereceğiz. Hurda fiyatlarımız daima güncel hurda fiyatlarına göre belirlenmektedir. Özellikle demir ve alüminyum hurdası için mutlaka bizden fiyat teklifi isteyin. Çünkü hurdanıza değerini en iyi şekilde verecek olan firmayız. İlke Hurdacılık olarak geri dönüşüm alanında müşteri kazancını da gözeten bir firmayız.

 

Ataşehir’in tüm mahallelerine hurdacı göndermekteyiz. Bunu yaparken asla kalitemizi düşürmüyoruz. Geçerli hurda fiyat tarifemiz neyse siz değerli müşterilerimize verdiğimiz fiyat aynıdır. Haftanın tüm günü aralıksız hurda alımı yaptığımız bölgelerin başında Ataşehir gelmektedir. Burada hurdacı olarak benimsenip tutulmamızın asıl nedeni hassas hurda tartımına önem vermemizdir. İstanbul’da hurdacılık sektöründe hizmet veren bir kuruluş olarak biliyoruz ki güvenden tasarruf yapılmaz. Bize güvenen hiçbir müşterimize yarı yolda bırakmadık. Ödemelerimiz hep belirtimiz gibi anında anlaşılan tutar şeklinde yapıldı.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonAnında Teklif Alın