adrese gelen hurdacı istanbul
hurdacı istanbul adresten hurda alımı

Hurdacı istanbul Evden Hurda Alımı

Hurdacı istanbul, avrupa yakası ve anadolu yakası dahil tüm İstanbul’da evden hurda alımı hizmetiyle öne çıkıyor. İstanbul hurdacı olarak size hizmet vermekten mutluluk duyan İlke Hurda Metal tüm hizmetlerine aralıksız devam etmektedir. Bugüne kadar toplam 22 yıldır hurdacılık sektöründe kesintisiz hizmet veren firmamız İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde sizlerin hizmetinizde olmaya devam ediyor.

Evden hurda alımı hizmetiyle yılların vermiş olduğu tecrübeyi müşteri memnuniyetiyle birleştirmeyi amaçlıyoruz. Eskiden olduğu gibi hurda satışı yapmak isteyenlerin “en yakın hurdacı nerede, İstanbul’da hurda alanlar” gibi aramalar yapmasının önüne geçmeyi hedeflemekteyiz. Adresten hurda alım hizmetimiz İstanbul’da yaşayan herkesin hurda alım ve satım işlerini kolaylaştırmaktadır. Satmak istediğiniz hurda malzemelerin tür veya miktarıyla ilgilenmeksizin siz nerede iseniz hizmeti oraya getirerek kapınıza kadar geliyoruz.

Kapıdan hurda alımı yapan hurdacı

Kapıdan hurda alımı yapan hurdacı aramanıza gerek kalmadığını bildirmek isteriz. İstanbul hurdacıları içerisinde bir ilki başarmanın heyecanıyla her geçen gün daha da iyi bir hizmet almanızı sağlamaya çalışıyoruz. Alüminyum hurda fiyatı doğrultusunda her türlü alüminyum hurda malzemenizi adresinizden alıyoruz. Ayrıca demir hurdası, hurda sarı, hurda kağıt, plastik hurda gibi her türlü hurdanızı bulunduğunuz yere gelerek bizzat biz teslim alıyoruz.

evden hurda alımı

Hurdacılık mesleğini güncel koşullarda yeni servis ve hizmetlerle sunmaya devam ediyoruz. Bir istanbul hurdacı olarak teknolojinin getirdiği tüm yenilikleri hizmetimize yansıtıyoruz. Soyulmuş veya soyulacak her türlü hurda kablo alımı yapmaktayız. Kablo hurdası alırken, hurda kablo fiyatları dayfamızdaki ücret tarifesini dikkate almaktayız. Elbette alüminyum kablo hurdası ile hurda bakır fiyatları birbirinden farklıdır. Ayrıca günümüz koşullarında hurda fiyatları her gün değil her saat başı değişkenlik göstermektedir.

İstanbul’da hurda satışı

Bu sebeple İstanbul’da hurda satışı yapmak istediğiniz anda size özel bir fiyat teklifi hazırlıyoruz. Sizlere sunduğumuz hurda fiyatı sizin istek ve ihtiyaçlarınızı karşılıyorsa tek yapmanız gereken onay vermek oluyor. Siz onayladıktan sonra her hangi bir uygulama üzerinden tarafımıza göndereceğiniz konum bilgisiyle ekiplerimiz en kısa sürede bildirdiğiniz yere geliyor. İstanbul hurdacı firması olan İlke Hurda Metal yaklaşık otuz dakika içerisinde konumunuza deneyimli bir ekip gönderiyor. Hurda alım ve satımı konusunda tecrübeli olan ekibimiz size ulaşarak satmak istediğiniz her nevi hurda malzemeyi adresinizden alıyor. Hurdalarınızın değerini anında nakit ödeyerek mutlu müşteriler kazanmamızı sağlıyor.

İstanbul’un her yerinden hurda alan hurdacı firması İlke Hurda Metal haftanın 7 günü aralıksız hizmet etmektedir. Günün her saatinde hurdalarınızı evinizden teslim alarak karşılığını elden nakit ödüyoruz. Adreste peşin ödeme ile hurda alımı yapan firmamızın size sunduğu ayrıcalıklardan faydalanmak isterseniz bizi hemen arayın!

Hurdacı istanbul Evden Hurda Alımı başlığıyla 2 hafta önce 7 Nisan 2019 tarihinde Hurdaci tarafından hurdacılar ve hurdacılık ile ilgili yazılan ve Elden Nakit Ödemeyle Hurda Alımı, hurdacı istanbul, İstanbul Adresten Hurda Alımı, Kapıdan Hurda Alımı, Peşin Ödemeyle Hurda Alımı, konuları hakkında bilgi içeren bu makalemiz Anadolu Yakası Hurdacı, Avrupa Yakası Hurdacı, İstanbul Hurdacı, kategorileri içerisinde paylaşılmıştır. Sizlerle daha önce başlığıyla bir yazı paylaşmıştık. Daha önce hurdacılar hakkında yayınladığımız o yazımızı okuduysanız, başlığıyla sizin için özel olarak yayınladığımız konumuzu da mutlaka okumalısınız.

Bir Yorum Yapın

Email adresiniz paylaşılmayacak


*


Hurdacı Telefon NumarasıTelefonla Aramak için Tıklayın