Hurda Kablo Kablo Hurdası Alımı

İlke Metal Hurdacılık olarak İstanbul’da her noktadan kablo hurdası almaktayız. Kablo hurdaları için en güncel fiyat ve peşin ödeme imkanı sunuyoruz. İstanbul hurdacı kuruluşu olarak hurda kablonun gerek toplanması gerekse işlem görerek bakır ve plastik olarak ayrıştırılması süreçlerinde aktif görev alıyoruz. Özetle kablo geri dönüşümünde İlke Metal olarak önemli bir görev icra etmekteyiz. Bu görev icabı şantiye sahalarından, fabrikalardan ve elektrik elektronik sektöründen yüksek tonajlı kablo alımları yapmaktayız.

Satın aldığımız kablo tartımını dilediğiniz elektronik kantarda güvenle yapabiliriz. Toplam tonaj belirtilen fiyat ile çarpılarak size ödenecek tutar belirlenir ve paranız size nakit olarak ödenir. Sizden aldığımız hurda kabloları tesislerimizde gerekli ayrıştırma işlemlerine tabi tutarak plastikten kurtarırız. Plastikten uzaklaşan ham bakır kırılarak veya doğrudan geri dönüşüm fabrikalarına gönderilir. İstanbul genelinde ihalelerden alınan PTT kablo hurda alanının içindeki bakır oranına göre fiyat verebilmekteyiz. Bu sayede siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktan onur ve gurur duymaktayız. İlke hurda metal olarak bakır hurdalarının gerek sahadan toplanmasında gerek toplanan hurdaların ayrıştırılması ve geri dönüşüme gönderilmesinde en iyi kadroyla çalışmaktayız. Firmamız bu nedenle hurda kablo alımında sizin için en yüksek fiyatı sunabilmektedir. Yine İlke metal olarak bilinçli bir geri dönüşüm firması olmaktan gurur duymaktayız. Çünkü geri dönüşüm sektöründe yaptığımız yatırımların boşa gitmediğini biliyoruz. Üstelik gün geçtikçe artan geri dönüşüm sektöründe önemli işler başarmaktan yine gurur duyuyoruz.

Kablo Hurdası

Kablo Hurdası

İstanbul’da bulunan tesislerimizde hurda kablolar birçok süreçten geçerek teknolojik avantajlar yardımıyla bakır haline kolayca gelebilmektedir. Firmamız kablo dışında bulunan plastik kısmın araştırmasında yüksek teknolojik imkanlardan yararlanmaktadır. Bu da bakır geri dönüşümünde israfın yüksek derecede önüne geçmektedir. İstanbul Hurdacılık sektöründe dünya standartlarında kaliteli hizmet sunan İlke Metal Hurdacılık olarak siz değerli müşterilerimize kablo hurdası satmadan önce bizden fiyat teklifi istemeleri konusunda uyarıyoruz. Hurda kablo maddi değeri yüksek hurda cinslerinden biridir. Çünkü kablo içerisinde bulunan bakır kilogram cinsinden diğer metallere göre oldukça pahalıdır. Bu nedenden dolayı da kablo hurdası değerli hurdalar arasında yer almaktadır. İlke Metal olarak geri dönüşümde önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin deposunda bulunan hurda kabloları seri bir şekilde geri dönüşüm ekonomisine kazandırmaktır. Bu sayede ülke ekonomisine katkıda bulunmuş olacağız aynı zamanda da siz değerli müşterilerimize para kazandırmış olacağız. Firmamız hem bakır hammadde hem de plastik hammadde tedarikinde oldukça gelişmiş olan imkanlara sahiptir. Bizi haftanın 7 günü ve günün 24 saati arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonAnında Teklif Alın