Ümraniye Hurdacı

Ümraniye genelinde hizmet veren hurdacı firması olarak işinde uzman bir ekiple çalışmaktayız. Firmamız İlke Hurda Metal hurdanızın gerçek değerini size nakit olarak ödeme garantisi vermektedir. Müşteri memnuniyetine ve güvenilir çalışmaya önem veren firmamız adresten tüm hurda çeşitlerini satın almaktadır.

 

Geri dönüşüm konusunun ne kadar önemli olduğunun farkında olan Ümraniye halkı hurdacı olarak bizi tercih etmektedir. Bunun nedeni samimi davranan personelimiz ve gerçekten halden anlayan saha elamanlarımızdır. Ayrıca verdiğimiz güncel fiyatlar piyasadaki fiyatların çok üzerinde olmaktadır. Hurda satışından iyi bir kazanç sağlamanız için elinden geleni yapan hurdacı çalışanlarımız bu güveni hak ediyor. Firmamız bölgenin genel yapısına uygun bir şekilde hurda toplama ve ayrıştırma işlemleri yapmaktadır. Tüm süreçlerde çevre güvenliği alınırken gürültü vs. yapılmaz. Ümraniye’de çevre temizliğine büyük önem bir firmayız. Bu amaç içinde her nevi hurdayı satın alıyoruz.

Ümraniye Hurdacı

Ümraniye Hurdacı

Ümraniye’de hızla gelişen konut yapım alanlarına konteyner bırakabiliyoruz. Şantiye sahalarından biriken ne kadar hurda malzeme var satın alıyoruz. Bunların başında hurda inşaat demiri gelmektedir. Ayrıca ikinci el inşaat malzemeleri de atın alıyoruz. Ümraniye’de satıma hazır kablo hurdası varsa size en yakın hurdacı servisimizi göndermek isteriz, lütfen bize telefon ile adres bildirin. Fiyatlarımız daima güncel hurda fiyatları baz alınarak hesaplanmaktadır. Size verilen fiyatların en iyi fiyatlar olduğunu bilmenizi isteriz. Bakır, alüminyum, sarı, demir, kablo, kağıt, plastik, nikel vb. hurda alımlarında hiçbir şekilde size değer kaybı yaşatmadan satın alım yapıyoruz. Bize telefon ederek diğer hurda maden fiyatlarını da öğrenebilirsiniz.

 

Mahallere gelen hurdacı numarası diye araştırma yapmanıza gerek kalmadı. Firmamız İlke Hurdacılık kapınıza kadar her kiloda hurda alabilmek için servis göndermektedir. Kendi araçlarımızla adresinden hurda yükleme yapabiliriz. Nakliye işlemleri bize aittir. Hurdanızın toplam tutarını da size yine kapınızda hemen öderiz. Eğer sürekli hurda çıkan bir iş yeriniz ve deponuz var ise size konteyner gönderebiliriz. Konteyner doldukça boşu ile değişim yapılarak dolu ağırlığına göre size düzenli ödeme yaparız. Üstelik zaman dilimi olarak size bağlıyız. Yani dileğiniz gün ve saatte bizi çağırabilirsiniz. Detaylı bilgi edinmek için bizi arayınız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonAnında Teklif Alın