Ana sayfa » Üsküdar Hurdacı

Üsküdar Hurdacı

üsküdar-hurdacı

stanbul Anadolu yakası hurdacı firması olarak Üsküdar ilçesi genelinde hurda alımları yapıyoruz. İlke Metal olarak müşteri memnuniyetine önem verirken hurda ticaretinden en iyi kazancı elde etmeniz için çabalıyoruz.

Firmamız bünyesinde bulunan hurda yükleme ve nakliye araçları ile dilediğiniz adrese gelmekteyiz.

Hurdanıza en iyi fiyat teklifini vermek için İstanbul Hurda Borsasının güncel verilerini kullanıyoruz. Ayrıca hurda tonajı tartımı elektronik kantarda hassas bir şekilde sizlerin nezaretinde yapılır.

Hurda ücret toplamının tamamını size nakit olarak ödeyebileceğimiz gibi dilerseniz herhangi bir banka hesabına sizin adınıza havale edebiliriz.

Üsküdar Hurdacı

Firmamız hurda bakır, demir, kablo, alüminyum, nikel, çelik vb. satın almaktadır. Bu hurda madenleri çok kısa sürede geri dönüşüme göndermekteyiz.

Unutmayın ki Üsküdar’da hurda alan İlke Hurdacılık günün her saati hizmetinizdedir. Her mahalleye hurdacı servisi göndermekteyiz. Tek yapmanız gereken bizimle adres paylaşmak.

Yerinden hurda alımı için gönderdiğimiz hurdacı ekibimiz daima güler yüzlü ve işini layıkıyla yapan personellerden oluşmaktadır. Bu sayede size en yakın hurdacı imkânı sağlarken kaliteyi yaşatıyoruz.

Atık hiçbir maddenin doğrudan çöpe gitmesini engellemeye çalışıyoruz. Değerli birçok hurda çeşidini çöplerden ayrıştırma yöntemi ile geri dönüşme kazandırıyoruz.

Bizden hurda birikimleriniz için kolayca fiyat isteyebilirsiniz. Hurda çeşidini, karışım veya alaşım oranını, tonaj bilgilerini ve birkaç fotoğraf ile konumunuzu bize whatsapp ile gönderirseniz size en gerçekçi hurda fiyat bilgisini vereceğiz.

Kendi kamyonlarımızla adrese gelerek hurda satın alımını gerçekleştiriyoruz. Bizi sitemizdeki numaralardan arayarak da detaylı bilgi edinebilirsiniz.

İstanbul’da geri dönüşüm sektöründe verdiğimiz hurdacılık hizmeti ile birçok iş koluna ham madde temini kolaylaşmaktadır.

Yeniden kullanılabilir hurda malzemeler ekonomik kayıp olmak yerine daha kazançlı bir üretim yöntemine dönüşmektedir.

İlke Hurda Metal geri dönüşüm alanı yanında bina yıkım hizmetleri de vermektedir. Hurda karşılığı bina yıkımı da yapan firmamız güvenilir bir yıkım sağlıyor.

Ayrıca hem Avrupa yakası hem de Anadolu yakasında tüm ilçelerde fabrika sökümü, çatı yıkımı ve kırım işleri yapmaktayız. Sökümden çıkan malzemeleri satın alıyoruz.

Yıkım enkazından çıkan demir hurdasını en iyi fiyattan almaktayız. Ortada kalan molozların kaldırılması için çevre yönetmeliklerine uygun çalışmalar yapmaktayız.