adrese gelen hurdacı istanbul

Hakkımızda

İstanbul’da hurdacı olarak sizlerin güvenini kazanmayı başarmış olan İLKE HURDA, ilkeli hurdacılık esasıyla 20 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir. Önceleri istanbul esenyurt hurdacı olarak hizmet vermeye başlayan firmamız, sizlerin güveni ve desteğiyle bir süre sonra tüm Avrupa Yakası‘nda hizmet vermeye başarmış, en nihayetinde artan arz ve taleplere yetişebilmek için, tüm İstanbul’da güvenilir hurdacı olarak hizmetini sürdürmeyi başarmıştır.

Özellikle geri dönüşüm sektöründeki gelişmeleri yakinen takip eden firmamız bugün İstanbul’un en büyük hurdacısı olarak hem avrupa yakası hurdacı hem de anadolu yakası hurdacı ihtiyaçlarınızı karşılamaya başlamıştır. İstanbul’un tamamında hurdanızın büyük veya küçüklüğüne takılmadan, tüm hurda malzemelerinizi adresinizden teslim alarak, İstanbul’da ki ilk adrese teslim hurdacılık hizmetini başlatan firma olmanın da haklı gururunu yaşamaktayız.

Sizlerin güveni ve yılların tecrübesiyle birlikte büyüyoruz. Desteğini ve güvenini bizden esirgemeyen tüm dostlarımıza ve siz değerli müşterilerimize teşekkür ederiz…

-İlke Hurda Metal Geri Dönüşüm Sanayi

Hurdacı Telefon NumarasıTelefonla Aramak için Tıklayın